Seda Sayan: Terzi kendi söküğünü dikemez!

Sevgilisi Erkan Çelik ten geride bıraktığımız mart ayında olaylı bir şekilde ayrılan  Seda   Sayan  dan şaşırtıcı açıklamalar.

milliyet
0

Sunuculuğunu yaptığı evlilik programlarında , her yaştan insana mutluluk vaat eden  Seda   Sayan  yaşadığı sansasyonel aşklarla da her zaman magazin dünyasında kendisine yer buldu. Özellikle geçen mart ayında ayrıldığı Erkan Çelik’le henüz genç adam evliyken birlikte olmaya başlayan  Seda   Sayan  Duymayan Kalmasın programına yaptığı itirafla şaşırttı.

‘AŞK KONUSUNDA BAŞARISIZIM’
Evleneceksen Gel programını sunan  Seda   Sayan  , İbrahim Tatlıses’le tanınan ‘Tabi Tabi’ şarkısına Yasin Keleş’le çektiği klibi görücüye çıkardı. Klibin ilk kez yayınlandığı ‘Duymayan Kalmasın’ programına telefonla bağlanan  Seda   Sayan  , özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar da yaptı. Altı yıl beraberlik yaşadığı Erkan Çelik’le nisan ayında yollarını ayıran ve şimdiye kadar 6 kez evlenen sanatçı şunları söyledi: “Aşk konusunda başarısızım. Mutlu olmadım değil , kimseye haksızlık yapmak istemem ama bir türlü dikiş tutturamadım. Ben flört etmeyi bilmiyorum , direkt ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =