Ceylin cinayetinde korkunç şüphe! Mezarları açılacak

10 yaşındaki  Ceylin  Atik’i öldüren Şükriye Türkmen’in , iki çocuğunun 2 yıl arayla ölümünü şüpheli bulan savcılık , mezarların açılmasına karar verdi. Yapılacak otopsinin ardından çocukların cinayete kurban gidip gitmediği anl

milliyet
0

İzmir in Ödemiş ilçesinde 10 yaşındaki  Ceylin  Atik i öldüren Şükriye Türkmen ile kocası Serkan Türkmen ve annesi R.Ö. cezaevine konulurken olayla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Şükriye Türkmen in daha önce birinin düşerek birinin de hastalık nedeniyle öldüğünü söylediği 2 kız çocuğunu da kendisinin öldürmüş olabileceği şüphesiyle soruşturmayı derinleştiren Cumhuriyet Savcılığı , 2 çocuğun mezarının açılmasını kararlaştırıldı.


KAYINVALİDE AÇIKLADI

Yeni Asır ın haberine göre , mezarlardan çıkarılacak kemikler üzerinde otopsi yapılacak. İki çocuğun kafatası ve diğer kemiklerinde cinayete kurban gidip gitmediklerini gösterecek iz aranacak. Şükriye Türkmen ,  Ceylin  Atik i öldürmesiyle ilgili sorgulanırken daha önce sağlık sorunları nedeniyle kaybettiğini iddia ettiği iki kız çocuğu ile ilgili çelişkili ifadeler vermişti.

Bunun üzerine savcılık , 2008 ve 2010 yılında art arda yaşamını yitiren iki kız çocuğunun da anne Şükriye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =