Bakanlıktan Ağaoğlu'n yanıt!

 Orman ve Su İşleri Bakanlığı  ,  Ağaoğlu  Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun  Uludağ  ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

haber7
0

Orman ve Su İşleri Bakanlığı , Ali  Ağaoğlu  nun  Uludağ  da düzenlediği Geleneksel Basın Buluşması’nda gazetecilere yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığı bildirdi.

Orman ve Su İşleri Bakanlığından yapılan açıklamada , “Yapılan haberlerde  Uludağ  ın orman kanunu ile yönetilemeyeceği , Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu nun inadından vazgeçerek  Uludağ  ın yönetimini  Bursa  Büyükşehir Belediyesi ne vermesi gerektiği ,  Uludağ  ın ötekileştirildiği ve Orman ve Su İşleri Bakanlığının  Bursa  ya gıcıklığının olduğu gibi akla ziyan ifadeler yer almaktadır. Keşke bu toplantıda yapılan açıklamaları haberleştiren basın mensupları , otel yöneticilerinden aldığı bilgilere ilave olarak  Uludağ  Milli Parkı Müdürlüğü veya  Bursa  da bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar  Bursa  Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile de konuşarak yazısını yazmış olsa idi. O zaman inanıyoruz ki bu tür yanlışlıklara ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =