A Milli Takım, Antalya daki ilk antrenmanını yaptı!

A  Milli  Futbol Takımı , Finlandiya ve Moldova yla oynayacağı maçları için kampa girdiği  Antalya  da ilk idmanını yaptı

haberturk
0

Antalya nın Belek Turizm Merkezi ndeki Regnum Carya Golf&Spa Resort ta kampa giren ay-yıldızlı ekip , ilk çalışmasını Sentido Zeynep Resort Otel in sahasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirdi.

Antrenman öncesi çalıştırılan sulama sistemi , millilere sahaya girdikleri sırada güç anlar yaşattı. Bazı oyuncuların aydınlatma direğinin arkasına koşarak gizlendiği , Arda Turan ın da kısmen ıslandığı görüldü.

Sahada yürürken bir anda sulama sisteminin kendine yöneldiğini fark eden Türkiye Futbol Direktörü Terim de ıslanmamak için koşmak zorunda kaldı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idman , iki grup halinde top kapma çalışmasından sonra yapılan sınırlı alanda çift kale taktik oyunla devam etti. Futbol Direktörü Terim in , oyunculara zaman zaman uyarılarda bulunduğu görüldü.

cbgAds.AdsInline

Liglerinde yakın zamanda maç yapan Selçuk İnan , Serdar Gürler , Gökhan Gönül , Arda Turan , Oğuzhan Özyakup , Ömer Toprak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =