Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / GÜNDEM / Diyarbakır'da neler oluyor CANLI İZLE

Diyarbakır'da neler oluyor CANLI İZLE

CHP nin Hakkari mitingi sonrasında gözlerin çevrildiği Hakkari mitinginde yaşananlar Ülke TV de masaya yatırıldı.

haber7 2011-05-31, 21:45:11 Okunma: 154 0 yorum
VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Ülke TV de Aslında Ne Oldu programı , haftaya damgasını vuran olayları yine masaya yatırdı. Ülke TV Genel Yayın yönetmeni Hasan Öztürk , Rotahaber Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık ve Yeni Şafak yazarı Salih Tuna CHP nin Diyarbakır mitingini tartışmaya açtılar.

Ünal Tanık , CHP nin Diyarbakır mitinginde 1500 kişinin katıldığını parti teşkilatına göre ise 2 bin kişinin katıldığının söylendiğini açıkladı. Tanık , CHP teşkilatının mitinge gelenlere bayrak dağıtacak olması yüzünden BDP nin Hakkari deki yaptığı desteği CHP den çektiğin ancak engellemeye gitmediğini söyledi.

Salih Tuna , CHP nin bundan önceki seçimde 2 bin dolayında oy aldığını 400 bin dolayında seçmeni bulunan Diyarbakır da CHP mitingine katılanların bu kadar az olmasının CHP nin bölgeden alacağı oy oranı açısından önemli bir gösterge olduğunu söyledi.

Tanık ise Diyarbakır da asıl BDP nin kendi gücünü gösterdiğini Hakkari de Kılıçdaroğlu na büyük bir coşku yaşatırken Diyarbakır da yüzüstü bıraktığını ve ben istediğimi yaparım izlenimi verdiğini söyledi.

Etiketler: hasan öztürk ünal tanık sahil tuna
Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


9 + 3 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...